Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRĂRI DE PROIECTARE SI EXECUTIE EXTINDERE REȚEA DE CANALIZARE SI RACORDURI PLUVIALE EBP II ORADEA

Număr anunț
DA31981884
Autoritate contractantă
SOCIETATEA AGENTIA DE DEZVOLTARE LOCALA ORADEA S.A. (CUI 24734055)
Cod CPV
45232130-2 · Lucrari de constructii de canalizari de ape pluviale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.155.181 RON
Data publicării
23.11.2022 00:00
Data finalizării
25.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.155.181 RON