Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,9% sub estimat
CONTRACT FURNIZARE VACCIN UZ VETERINAR
- Număr anunț
- SCN1002899
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Cluj (CUI 4288390)
- Furnizor / câștigător
- FARMAVET SA (CUI 256)
- Cod CPV
- 33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 253.000 RON
- Valoare atribuită
- 190.000 RON 24,9% sub estimat
- Data publicării
- 30.05.2018 16:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1001810
- Termen limită
- 12.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1005439
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini vaccin uz veterinar.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii vaccin.pdf.p7s
- FisaDate_DF1005439.pdf
- Model formular financiar.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 253.000 RON Adjudecat: 190.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TUBERCULINA TIP A | 140.000 RON | FARMAVET S.A. | 190.000 RON |
| 2 | TUBERCULINA TIP B | 63.000 RON | Anulat | — |
| 3 | VACCIN ANTIRABIC PT CAINI SI PISICI | 50.000 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FARMAVET SA CUI RO 256
Valoare atribuită
190.000 RON
din 253.000 RON estimat
24,9%
Adjudecat la 75,1% din estimat · economie 63.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.