Ofertă acceptată Cumpărare directă

Usa antifoc EI2 120 900 2100 RAL 1013 (rezistenta la foc 120 minute) NUMAR DE REFERINTA: usi365_cci

Număr anunț
DA31993208
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DORNESTI (CUI 14079668)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
365 RON
Valoare atribuită
3.205.116 RON
Data publicării
24.11.2022 00:00
Data finalizării
25.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.205.116 RON

din 365 RON estimat