Ofertă acceptată Cumpărare directă

referat 14842,CASETA LUMINOASA UPIT,MASA RADIO

Număr anunț
DA31984189
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DIN PITESTI (CUI 4122183)
Cod CPV
35261000-1 · Panouri de informare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.035.383 RON
Data publicării
24.11.2022 00:00
Data finalizării
25.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.035.383 RON