Ofertă acceptată Cumpărare directă

Construire scara exterioara de evacuare - Gradinita cu Program Prelungit Rovinari

Număr anunț
DA31936503
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Cod CPV
45262310-7 · Lucrari de turnare a betonului armat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.978.097 RON
Data publicării
18.11.2022 00:00
Data finalizării
25.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.978.097 RON