Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE COMPARTIMENTARE CU PERETI NESTRUCTURALI PROVIZORII IMOBIL PIATA EROILOR NR. 1A

Număr anunț
DA31990569
Autoritate contractantă
Administratia Serviciilor Sociale Comunitare Ploiesti (CUI 2843566)
Cod CPV
45421141-4 · Lucrari de compartimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.351.487 RON
Data publicării
24.11.2022 00:00
Data finalizării
25.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.351.487 RON