Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
SERVICII DE PROIECTARE TEHNICA SI ASISTENTA TEHNICA DIN PARTEA PROIECTANTULUI pentru „ REABILITARE SI DOTARE DISPENSAR UMAN IN COMUNA OCOLIS, JUDETUL ALBA”
- Număr anunț
- SCN1003032
- Autoritate contractantă
- Comuna Ocolis (CUI 4561910)
- Furnizor / câștigător
- CAM PROIECT SRL (CUI 33530674)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.900 RON
- Valoare atribuită
- 18.800 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 30.05.2018 13:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1007483
- Termen limită
- 18.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1004633
Documente
Documentația de atribuire
- 6.1 FORMULARE ACHIZITIE PROIECTARE.doc.p7m
- 6.1 MODEL DE CONTRACT.doc.p7m
- 6.2 CAIET DE SARCINI.docx.p7m
- CAIET SARCINI.pdf.p7m
- FisaDate_DF1004633.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CAM PROIECT SRL CUI RO33530674
Valoare atribuită
18.800 RON
din 18.900 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.