Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 42,8% sub estimat
Echipament pentru personal operativ
- Număr anunț
- CN1002298
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN PRAHOVA (CUI 7485701)
- Furnizor / câștigător
- MATEI CONF GRUP SRL (CUI 15158867)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.553.796 RON
- Valoare atribuită
- 889.068 RON 42,8% sub estimat
- Data publicării
- 13.07.2018 01:55
- Anunț de atribuire
- CAN1004191
- Termen limită
- 23.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 133-302244
- Documentație de atribuire
- DF1013817
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini si anexa.pdf.p7s
- FisaDate_DF1013817.pdf
- formulare.pdf.p7s
- model A.C. MODEL C.S..pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MATEI CONF GRUP SRL CUI RO 15158867
Oferta 2
Individuala
Ofertant
C&A COMPANY CONSULTING SRL CUI RO 17081603
Valoare atribuită
889.068 RON
din 1.553.796 RON estimat
42,8%
Adjudecat la 57,2% din estimat · economie 664.728 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.