Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Lucrări de înlocuire tâmplărie la CabanaTisașu- Ocolul Silvic Tulgheș
- Număr anunț
- SCN1003004
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- MACOPS SRL (CUI 525264)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.064 RON
- Valoare atribuită
- 24.030,80 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 30.05.2018 11:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1000594
- Termen limită
- 19.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1008167
Documente
Documentația de atribuire
- CONTRACT ACHIZITII LUCRARI-.pdf.p7m
- CS1 LUC TISASU 2018.pdf.p7m
- FisaDate_DF1008167.pdf
- Formulare.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MACOPS SRL CUI RO 525264
Valoare atribuită
24.030,80 RON
din 24.064 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 33,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.