Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii de medicina muncii cu testarea acuității vizuale, EKG, glicemie si evaluare psiholog

Număr anunț
DA32010948
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Leonardo da Vinci (CUI 32582438)
Cod CPV
85140000-2 · Diverse servicii de sanatate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.194.030 RON
Data publicării
25.11.2022 00:00
Data finalizării
27.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.194.030 RON