Atribuită Cumpărare directă

Camera supraveghere termica IP Speed Dome PTZ Hikvision DS-2TD4137-50/W, 4 MP, IR 150 m, 6 - 240 mm,

Număr anunț
DA35713379
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
Cod CPV
32333200-8 · Camere video (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.395 RON
Data publicării
15.05.2024 13:50
Data finalizării
16.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.395 RON