Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set de filtre pentru schimb - ULTRA6,Membrană osmotică 75 GPD FILMTEC U.S.A. (270 l/zi)

Număr anunț
DA31993536
Autoritate contractantă
Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 515 Bucuresti (CUI 7167511)
Cod CPV
42912330-4 · Aparate de purificare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.031.818 RON
Data publicării
24.11.2022 00:00
Data finalizării
28.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.031.818 RON