Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit feed rolle LM 28 - 676k65020, pentru imprimantă Xerox Versalink 7025 - 2 seturi

Număr anunț
DA32004354
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
980.141 RON
Data publicării
25.11.2022 00:00
Data finalizării
28.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

980.141 RON