Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,4% sub estimat
Contract furnizare echipamente de laborator 3/2018
- Număr anunț
- CN1002187
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
- Furnizor / câștigător
- MECRO SYSTEM SRL (CUI 431712)
- Cod CPV
- 38434000-6 · Analizoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 193.268 RON
- Valoare atribuită
- 173.186 RON 10,4% sub estimat
- Data publicării
- 05.07.2018 13:14
- Anunț de atribuire
- CAN1004598
- Termen limită
- 09.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014383
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI echipamente de laborator NUCLEU , 3 loturi-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1014383.pdf
- formulare-semnat.pdf.p7s
- model contract de furnizare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 193.268 RON Adjudecat: 173.186 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Analizor pentru masurarea concentratiei de NO2, SO2, CO, O2 | 172.268 RON | MECRO SYSTEM S.R.L. | 166.803 RON ↓3,2% |
| 2 | OXIGENOMETRU PORTABIL | 7.000 RON | NITECH | 6.383 RON ↓8,8% |
| 3 | PLITE ELECTRICE PENTRU ANALIZA CCOCr - TERMOREGLABILE CU 6 CU… | 14.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MECRO SYSTEM SRL CUI RO 431712
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
NITECH SRL CUI RO 13890865
Valoare atribuită
173.186 RON
din 193.268 RON estimat
10,4%
Adjudecat la 89,6% din estimat · economie 20.082 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.