Ofertă acceptată Cumpărare directă

SE 62 ASPIRATOR STIHL

Număr anunț
DA31996044
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC CORUND (CUI 4246130)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.283.096 RON
Data publicării
24.11.2022 00:00
Data finalizării
28.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.283.096 RON