Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie doi robineti pentru instalatia speciala Autopompa Magirus

Număr anunț
DA32009151
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA IANCU DE HUNEDOARA AL JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374318)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
32.715.500 RON
Data publicării
25.11.2022 00:00
Data finalizării
28.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.715.500 RON