Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de evaluare grad de constientizare NURCA, proiect cod SMIS 135058

Număr anunț
DA31994858
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA REZERVATIEI BIOSFEREI DELTA DUNARII (CUI 3722040)
Cod CPV
79320000-3 · Servicii de sondaje de opinie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.101.785 RON
Data publicării
24.11.2022 00:00
Data finalizării
28.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.101.785 RON