Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,3% sub estimat
Furnizare aparatura medicala - mamograf digital cu tomosinteza
- Număr anunț
- CN1002206
- Autoritate contractantă
- UM 0502 BUCURESTI (CUI 4204283)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33111650-2 · Aparate de mamografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.546.218,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.418.250 RON 8,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2018 01:46
- Anunț de atribuire
- CAN1006080
- Termen limită
- 09.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 130-296046
- Documentație de atribuire
- DF1014589
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 la Caietul de sarcini - 1-semnat.docx.p7s
- Anexa 2 la Caietul de sarcini -semnat.docx.p7s
- Caiet sarcini mamograf 1-semnat.doc.p7s
- Clauze contractuale mamograf-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1014589.pdf
- Modele formulare mamograf-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
1.418.250 RON
din 1.546.218,48 RON estimat
8,3%
Adjudecat la 91,7% din estimat · economie 127.968,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.