Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulap metal pentru medicamente 4 usi 2 metalic 2 sticla 3 polite 900X400X1900 CU MONTAJ ASAMBLAT B4U

Număr anunț
DA32007101
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL CAI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4337395)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.488.476 RON
Data publicării
25.11.2022 00:00
Data finalizării
28.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.488.476 RON