Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 89,5% sub estimat
PROCEDURA SIMPLIFICATA ONLINE INTR-O SINGURA ETAPA AVAND CA OBIECT INCHEIEREA UNUI ACORD-CADRU PE 24 DE LUNI PENTRU FURNIZAREA DE REACTIVI IMUNOHEMATOLOGIE 1+2
- Număr anunț
- SCN1002960
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 216.500 RON
- Valoare atribuită
- 22.750 RON 89,5% sub estimat
- Data publicării
- 30.05.2018 08:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1001489
- Termen limită
- 11.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1007812
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini REACTIVI 2018.xls.p7s
- Conditii contractuale REACTIVI 2018.doc.p7s
- FisaDate_DF1007812.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Loturi (5)
Adjudecat: 22.750 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ser hemotest anti-D ( Ig M+IgG) clona alfa | — | Anulat | — |
| 2 | Ser anti-D (IgM+IgG) – Clona β | — | Anulat | — |
| 3 | Set determinare grupe sanguine ABO clona alfa (Ser anti -A, Ser… | — | Anulat | — |
| 4 | Set determinare grupe sanguine ABO clona beta (Ser anti -A, Ser… | — | Anulat | — |
| 5 | Reactivi pentru determinări imunohematologice prin tehnica de a… | — | DIALAB SOLUTIONS 3 contracte | 22.750 RON |
| DIALAB SOLUTIONS · contract A1755 · 04.07.2018 | — | |||
| DIALAB SOLUTIONS · contract A 3705 · 06.11.2019 | 260 RON | |||
| DIALAB SOLUTIONS · contract A 1174 · 13.05.2019 | 22.490 RON | |||
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Valoare atribuită
22.750 RON
din 216.500 RON estimat
89,5%
Adjudecat la 10,5% din estimat · economie 193.750 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.