Ofertă acceptată Cumpărare directă

LICENTA RETAIL MICROSOFT WINDOWS 11 PRO 3, Licenta retail Microsoft Office 2021 Home and Business En

Număr anunț
DA32010930
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIA MONTANA (CUI 4562290)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.266.084 RON
Data publicării
25.11.2022 00:00
Data finalizării
28.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.266.084 RON