Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,0% sub estimat
Proiectare si executie "extindere retele gaz pe strazile din cartierul Deal II"
- Număr anunț
- SCN1002953
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BARLAD (CUI 4539912)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL-CON SRL (CUI 9871768)
- Cod CPV
- 45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 786.208,88 RON
- Valoare atribuită
- 731.500 RON 7,0% sub estimat
- Data publicării
- 30.05.2018 08:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1001521
- Termen limită
- 15.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1007621
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini gaz Deal 2.PDF.p7s
- Cerificat urbanism gaz Deal 2.PDF.p7s
- Contract gaz Deal 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1007621.pdf
- Formulare gaz Deal II.docx.p7s
- model contract tripartit Delgaz Grid.pdf.p7s
- Schema de calcul gaz Deal 2- Delgaz grid.JPG.p7s
- Tema proiectare gaz Deal 2.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INSTAL-CON SRL CUI RO 9871768
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
INSTAL-CON SRL CUI RO 9871768
Oferta 3
Individuala
Ofertant
INSTAL SERVICE TECHNOLOGY SRL CUI 3020746
Valoare atribuită
731.500 RON
din 786.208,88 RON estimat
7,0%
Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 54.708,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.