Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bocanci protectie imblaniti, cu datele tehnice, marimi si de calitate conform contractului.

Număr anunț
DA31994108
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE S.A. (CUI 18916672)
Cod CPV
18830000-6 · Incaltaminte de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93 RON
Valoare atribuită
37.462.580 RON
Data publicării
24.11.2022 00:00
Data finalizării
28.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.462.580 RON

din 93 RON estimat