Atribuită Cumpărare directă

TELEMETRU LASER GLM 150-27 C 0601072Z00

Număr anunț
DA35718479
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ARAD (CUI 3519836)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
38291000-1 · Aparate de telemetrie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.302,41 RON
Data publicării
15.05.2024 13:50
Data finalizării
16.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.302,41 RON