Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANVELOPA 340/80-18 143A8 IND POWER CL (12.5/80-18) R-4 (E-39.4)TL (1258018) MICHELIN
- Număr anunț
- DA32013422
- Autoritate contractantă
- ORAS BABADAG (CUI 4508533)
- Cod CPV
- 34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 92 RON
- Valoare atribuită
- 2.045.181 RON
- Data publicării
- 28.11.2022 00:00
- Data finalizării
- 28.11.2022 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.