Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inchiriere echipamente (sonorizare, lumini, ecran led) eveniment 1 Decembrie 2022

Număr anunț
DA32027535
Autoritate contractantă
ASOCIATIA PENTRU PROMOVAREA TURISMULUI DIN ORADEA SI REGIUNE (CUI 34006296)
Cod CPV
32342410-9 · Echipament de sonorizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.874.724 RON
Data publicării
28.11.2022 00:00
Data finalizării
28.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.874.724 RON