Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla NOBO Impression Pro Widescreen 55", otel lacuit, 122x69 cm, magnetica, include marker si tavit

Număr anunț
DA32026389
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI MEHEDINTI (CUI 4222328)
Cod CPV
30195920-7 · Table magnetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.399.840 RON
Data publicării
28.11.2022 00:00
Data finalizării
29.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.399.840 RON