Număr anunț
DA35667158
Autoritate contractantă
Casa Corpului Didactic "Csutak Vilmos" Covasna (CUI 4925590)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA "BOBITA" (CUI 26479030)
Cod CPV
80000000-4 · Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.752 RON
Data publicării
09.05.2024 13:50
Data finalizării
16.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.752 RON