Ofertă acceptată Cumpărare directă

1. Consultanță pentru înțelegerea programului și verificarea condițiilor de eligibilitate 2. Consult

Număr anunț
DA32026419
Autoritate contractantă
Comuna Sanduleni (Consiliul Local Sanduleni) (CUI 4278299)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.035.667 RON
Data publicării
28.11.2022 00:00
Data finalizării
29.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.035.667 RON