Ofertă acceptată Cumpărare directă

BEKO MASINA DE SPALAT VASE DFN05321W

Număr anunț
DA32022257
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala FENYI ISTVAN (CUI 17357327)
Cod CPV
39713100-4 · Masini de spalat vase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.279.667 RON
Data publicării
28.11.2022 00:00
Data finalizării
29.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.279.667 RON