Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare si montare componente ansambluri de joaca cartier A.I. Cuza -Municipiul Targu Jiu

Număr anunț
DA32023166
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Cod CPV
19510000-4 · Produse din cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
23.568.248 RON
Data publicării
28.11.2022 00:00
Data finalizării
29.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.568.248 RON