Ofertă acceptată Cumpărare directă

derulator 3*2.5 50M

Număr anunț
DA32003516
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Cod CPV
31200000-8 · Aparate de distributie si control ale energiei electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.134.950 RON
Data publicării
25.11.2022 00:00
Data finalizării
29.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.134.950 RON