Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMPETENŢE DE COMUNICARE IN LIMBA ROMANA SI IN LIMBA MATERNA, IN CAZUL MINORITATILOR NATIONALE

Număr anunț
DA32022848
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.626.572 RON
Data publicării
28.11.2022 00:00
Data finalizării
29.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.626.572 RON