Ofertă acceptată Cumpărare directă

inchiriere utilaj ridicator 20 m 22 m 30 m cu personal de deservire,defrisarea vegetatiei

Număr anunț
DA32014253
Autoritate contractantă
COMUNA SUPUR (CUI 3897114)
Cod CPV
45510000-5 · Inchiriere de macarale cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.809.528 RON
Data publicării
28.11.2022 00:00
Data finalizării
29.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.809.528 RON