Ofertă acceptată Cumpărare directă

GHILOTINA MANUALA PROFESIONALA A4, 400 COLI, HEAVY DUTY, GHIDAJ, MARCAJE, SISTEM FIXARE, BRIGHT OFFI

Număr anunț
DA32024063
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Cod CPV
42990000-2 · Diverse utilaje cu utilizare speciala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.432.686 RON
Data publicării
28.11.2022 00:00
Data finalizării
29.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.432.686 RON