Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,9% sub estimat

ECHIPAMENTE TI

Număr anunț
CN1022155
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.496.691 RON
Valoare atribuită
2.173.381,20 RON 12,9% sub estimat
Data publicării
26.06.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1046247
Termen limită
29.07.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 122-300169
Documentație de atribuire
DF1087009

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Adjudecat: 2.173.381,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lotul nr. 1: Computere portabile S & T ROMANIA 1.038.885,75 RON
2 Lotul nr. 2: Computere de birou S & T ROMANIA 838.550,45 RON
3 Lotul nr. 3: Stații grafice S & T ROMANIA 295.945 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
NET BRINEL SA CUI RO 5800900
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.173.381,20 RON

din 2.496.691 RON estimat 12,9%

Adjudecat la 87,1% din estimat · economie 323.309,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.