Ofertă acceptată Cumpărare directă

modernizare str Cetatii1 si Tautului, iluminat stradal,relocare retele de utilitati publice

Număr anunț
DA32007717
Autoritate contractantă
COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.520.230 RON
Data publicării
25.11.2022 00:00
Data finalizării
29.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.520.230 RON