Ofertă acceptată Cumpărare directă

Balsam rufe SANO 4L Lavender, Bio, Sensitive, Fresh, Musk, Lilac, Baby Aloe Vera

Număr anunț
DA32018233
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE CULTURĂ SI ARTE ARGEȘ (CUI 45862987)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.744.890 RON
Data publicării
28.11.2022 00:00
Data finalizării
29.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.744.890 RON