Ofertă acceptată Cumpărare directă

SMANTANA ALBALACT 1000gr

Număr anunț
DA32012388
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 133 (CUI 4283899)
Cod CPV
15512000-0 · Smantana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.278.247 RON
Data publicării
28.11.2022 00:00
Data finalizării
29.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.278.247 RON