Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,5% sub estimat
Execuţia lucrărilor de construcţii şi instalaţii aferente proiectului „EXTINDERE SCOALA GIMNAZIALA NR.1”
- Număr anunț
- CN1002376
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Cod CPV
- 45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.095.631,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.812.212,44 RON 13,5% sub estimat
- Data publicării
- 12.07.2018 09:21
- Anunț de atribuire
- CAN1011369
- Termen limită
- 20.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1015478
Documente
Documentația de atribuire
- Arhitectura_PT_Piese desenate_Existent_Semnat.7z
- Arhitectura_PT.zip
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- CONTRACT DE lucrari SCOALA 1.pdf.p7s
- DEVIZ GENERAL.pdf.p7s
- existent.zip
- FisaDate_DF1015478.pdf
- propus.zip
- SECTIUNEA FORMULARE scoala 1.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
STADI DESIGN SRL CUI 34420920
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TIMISOREANA SRL CUI 3046266
Valoare atribuită
1.812.212,44 RON
din 2.095.631,46 RON estimat
13,5%
Adjudecat la 86,5% din estimat · economie 283.419,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.