Atribuită Anunț de participare

Contract cadru de furnizare arbori si servicii de plantare si udare pe o perioada de 3 ani

Număr anunț
CN1001366
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Furnizor / câștigător
AQUAPLANT SRL (CUI 18777191)
Cod CPV
03452000-3 · Arbori (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.940.000 RON
Valoare atribuită
4.687.000 RON
Data publicării
21.06.2018 01:36
Anunț de atribuire
CAN1007425
Termen limită
23.07.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 118-267646
Documentație de atribuire
DF1010642

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
AQUAPLANT SRL CUI RO18777191
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

4.687.000 RON

din 2.940.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.