Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ansamblu 4 sertare (fișete)

Număr anunț
DA32026438
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Cod CPV
39132200-8 · Fisiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.712.457 RON
Data publicării
28.11.2022 00:00
Data finalizării
29.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.712.457 RON