Ofertă acceptată Cumpărare directă

Incepand cu data de 01.01.2021, conform legislatiei in vigoare, pentru societatile comerciale si Ins

Număr anunț
DA32013670
Autoritate contractantă
Comuna Sanduleni (Consiliul Local Sanduleni) (CUI 4278299)
Cod CPV
90460000-9 · Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.023.257 RON
Data publicării
28.11.2022 00:00
Data finalizării
29.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.023.257 RON