Atribuită
Anunț de participare
Achizitia de beton si balast stabilizat
- Număr anunț
- SCN1065009
- Autoritate contractantă
- SC ADMINISTRATIA STRAZILOR, CONSTRUCTII EDILITARE SRL (CUI RO27259180)
- Furnizor / câștigător
- AAS CONSTRUCT SRL (CUI 6690830)
- Cod CPV
- 44114000-2 · Beton (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 332.950 RON
- Valoare atribuită
- 332.800 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 09:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1035598
- Termen limită
- 19.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1078476
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AAS CONSTRUCT SRL CUI 6690830
Valoare atribuită
332.800 RON
din 332.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro