Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de preluare, transport si eliminare MERCUR, anunt ADV1332401/24.11.2022
- Număr anunț
- DA32033930
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
- Cod CPV
- 90511300-5 · Servicii de colectare a deseurilor dispersate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 6.873.861 RON
- Data publicării
- 29.11.2022 00:00
- Data finalizării
- 29.11.2022 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.