Atribuită Cumpărare directă

Set 3 cupe 30cm, 33cm, 35 cm (DECATHLON)

Număr anunț
DA35705069
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr.1 Vârsolt (CUI 21638410)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
151,25 RON
Data publicării
14.05.2024 13:50
Data finalizării
16.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,25 RON