Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 51,4% sub estimat

Servicii de verificare capacitate (inspectie) si regenerare baterii de acumulatoare

Număr anunț
SCN1003216
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
Furnizor / câștigător
RAPH SERVICE SRL (CUI 17117405)
Cod CPV
50710000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice si mecanice de constructii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400.000 RON
Valoare atribuită
194.259 RON 51,4% sub estimat
Data publicării
31.05.2018 16:06
Anunț de atribuire
SCNA1006509
Termen limită
12.06.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1008197

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
RAPH SERVICE SRL CUI RO17117405

Valoare atribuită

194.259 RON

din 400.000 RON estimat 51,4%

Adjudecat la 48,6% din estimat · economie 205.741 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.