Ofertă acceptată Cumpărare directă

Termostat ambiental wireless programabil

Număr anunț
DA32024593
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BIHOR (CUI 4245003)
Cod CPV
42943210-3 · Termostate de imersie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.783.320 RON
Data publicării
28.11.2022 00:00
Data finalizării
29.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.783.320 RON