Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
ACHIZITIE AUTOUTILITARA MULTIFUNCTIONALA
- Număr anunț
- CN1002333
- Autoritate contractantă
- SALUBRIZARE SI SERVICII PUBLICE FOCSANI SA (CUI RO25616767)
- Furnizor / câștigător
- CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
- Cod CPV
- 34143000-1 · Vehicule pentru intretinere pe timp de iarna (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 892.000 RON
- Valoare atribuită
- 890.866 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 13.07.2018 01:52
- Anunț de atribuire
- CAN1004308
- Termen limită
- 13.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 133-302399
- Documentație de atribuire
- DF1015248
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini multifunctionala.pdf.p7s
- CONTRACT DE FURNIZARE - Achizitie autoutilitara multifunctionala final.doc.p7s
- FisaDate_DF1015248.pdf
- Formulare achizitie autoutilitara multifunctionala final.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Valoare atribuită
890.866 RON
din 892.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.134 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.