Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci gunoi cf nota 59273/16.11.2022

Număr anunț
DA32036644
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.154.620 RON
Data publicării
29.11.2022 00:00
Data finalizării
29.11.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.154.620 RON